Nasıl çalışır

Bu web sayfası araç kiralama şirketleri ile müşterilerini buluşturan bir portaldır. Hızlıca rezervasyon yapabilirsiniz.

Sunulan fiyatlar oto kiralama şirketlerinin sunduğu fiyatlardır. Yine kiralama şirketlerinin sunduğu ödeme şekilleriyle alışverişinizi yaparsınız. Kredi kartı ile ödeme yapmanız gerekmez, ancak seçenek olarak mevcuttur. Web sitesi üzerinde çift taraflı serbestlik vardır. Hem şirket hem de müşteri olarak kredi kartı ile alışveriş yapabilir veya kapıda ödeme seçeneği kullanabilirsiniz. Aynı şekilde firmalar da kapıda ödeme seçeneğine ve kredi kartıyla ödeme seçeneğine yönlendirebilirler. Bu konu rezervasyon esnasında belirtilir. Rezervasyonunuz sonrası, rezervasyon bilgisi firmaya iletilir ve onay mesajı veya onay değil mesajı size hızlıca geri döner.

En az 1 saat sonrası için ve en fazla 3 ay sonrası için rezervasyon yapabilirsiniz. İade veya iptal işleminizi kiralamaya 2 gün kalana kadar ücretsiz yapabilirsiniz. İade edilen rezervasyonunuz olursa çekiminiz anında iptal edilir.

binaraba.com müşterilerinden ücret veya komisyon talep etmez. Bununla birlikte ücretler üzerinden, üyeliğin gelişimi göz önüne alınarak %5’e varan indirim sağlar. Ayrıca üyelere özel olarak puan biriktirir ve kampanya kuponları oluşturur.

Binaraba.com araç kiralama portalında, araç kiralama şirketinizi ve araçlarınızı yayınlayabilirsiniz. Ücretsizdir.   Bu bağlantıya tıklayın.

Homepage  • Nasıl çalışır  • Hakkımızda  • İletişim  • Kullanım Koşulları  • Gizlilik ve Güvenlik

  Binaraba, Online Araç Kiralama ©