Araç kiralama şirketleri için üyelik

Araç kiralama firmalarının Online kiralama platformu


Bu online platform, araç kiralama şirketleri ile müşterilerini buluşturmak ve en iyi, en hızlı araç rezervasyon deneyimi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. İçinde müşterinin ihtiyaç duyduğu tüm özellikler olduğu gibi, araç kiralama firmalarının kolaylıkla yönetim sağlayacağı modelde tasarlanmıştır. İnternet üzerinden araç ekleme, çıkarma, fiyatlandırma, takip işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Komisyon yok. Ücret yok.

Web sitesi üzerinde yapılan rezervasyonlar, mail adresinize ulaşır ve rezervasyon işleminiz artık sizin yapacağınız işlemler ile devam eder. Bu konu rezervasyon esnasında müşteriye belirtilir. Rezervasyon maili gönderilme işlemi tüm rezervasyon sürecinin sonucudur.

Kendi yönetim panelinizden açıp kapatabileceğiniz bu özelliğin alternatifleri vardır.

2. durumda;

Rezervasyonunuz alınır size ulaştırılır. Devamında rezervasyon takibine başlanır. Tarafınıza mail ve sms ile bilgilendirme yapılır. Müşteri kısa süre bekletilir. Tarafınıza bilgi verilir. Onay vermeniz halinde, müşteri bilgilendirilir ve kredi kartı ile ödeme alınır. Rezervasyon tamamlanır. Kredi kartı komisyonu + düşük oranda binaraba komisyonu tarafınıza yansıtılır. Araç kiralama şirketleri, rezervasyonlara hızlıca yanıt vermelidir.

3. durumda;

Standart yöntem olarak, müşteri rezervasyon ve ödemeyi aynı anda yapar. Aracı rezerve etmiştir. Onay aşaması bulunmaz. Kredi kartı komisyonu + düşük oranda binaraba komisyonu tarafınıza yansıtılır. Araç kiralama şirketi, müşterinin kiraladığı aracı temin etmelidir. Aksi halde sözleşme feshi söz konusu olur.


Sisteme kayıt olmak ve hemen araç kiralamaya başlamak için aşağıdaki formu doldurmanız gerekir.

Öncelikle siteye üye olmanız kayıt işlemini hızlandıracaktır. Lütfen önce siteye üye olun.

Ayrıca şu belgeleri de isteyeceğimizi unutmayın.
  • Firmanıza özel, Kiralama şartları (Word,PDF)
  • 5 arabadan daha az araç ekleyen firmalar için, Vergi levhası fotokopisi
Adınız Soyadınız :
Email adresiniz :
Telefon numaranız :
Firma adı :
Çalıştığınız şehir (Birden fazlaysa virgülle ayırınız) :
Kaç çeşit aracınız var?:
Eklemek istedikleriniz :Binaraba.com araç kiralama portalında, araç kiralama şirketinizi ve araçlarınızı yayınlayabilirsiniz. Ücretsizdir.   Bu bağlantıya tıklayın.

Homepage  • Nasıl çalışır  • Hakkımızda  • İletişim  • Kullanım Koşulları  • Gizlilik ve Güvenlik

  Binaraba, Online Araç Kiralama ©