• Kullanım Koşulları
Kullanım Koşulları
www.binaraba.com Kullanım Koşulları
GİRİŞ
Web sitemize kayıt olsanız veya olmasanız da rezervasyon motorunu kullandığınızda, Kullanım Şartlarını kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz. Eğer bu kuralları kabul etmiyorsanız rezervasyon motorunu kullanmayınız. Rezervasyon motorunun herhangi bir bölümünü kullanırsanız bu yasal uyarının tamamını kabul ettiğiniz varsayılacaktır.
Bu rezervasyon motoru binaraba.com teknolojisi ile çalışmaktadır ve size araç kiralama, tanıtım ve rezervasyon imkânı verir. Kullanım Kurallarını kabul ederek ve/veya bu rezervasyon motorunun herhangi bir bölümünü kullanarak bu rezervasyon motoru ile onu destekleyen ve içinde bulunan teknolojinin kullanımını Kullanım Kurallarına göre yapacağınızı ve Kullanım Kurallarının sizin ile binaraba.com arasında bir anlaşma olduğunu kabul ediyorsunuz.
binaraba.com herhangi bir zamanda bu ilanı güncelleştirerek yasal uyarıyı değiştirebilir. Yasal uyarının sizi bağlayıcılığı olduğu için rezervasyon motorunu zaman zaman kontrol ederek o zamandaki geçerli yasal uyarıyı yeniden inceleyiniz Rezervasyon motorunun belli sayfalarında bulunan Sartlar ya da hızlı bir şekilde tavsif edilmiş yasal uyarılar bu yasal uyarının bazı hükümlerinin yerine geçebilir.
binaraba.com hem araç kiralama hizmetleri hem de araç kiralama tanıtım hizmetleri rezervasyonlarının sağlanmasını kolaylaştırır. binaraba.com hiçbir şekilde araç kiralama şirketi sahibi ya da çalıştırıcısı değildir. Bu rezervasyon motoru aracılığı ile kiralanan aracın temini ile ilgili tek sorumlu araç kiralama tedarikçisidir.
Bu Kullanım Kurallarındaki rezervasyon motoru ile ilgili atıflar aynı zamanda binaraba.com çağrı merkezi aracılığıyla yapılan bütün rezervasyonları kapsadığı addolunmuştur.
Hizmet Erişimi
binaraba.com her ne kadar rezervasyon motorunun normal olarak günde 24 saat kullanılır olmasını sağlamaya yönelik çalışsa da, herhangi bir zamanda ya da süreçte rezervasyon motorunun kullanılamaz olmasından sorumlu tutulamaz. Sistem arızası, bakım ya da tamirat gibi durumlarda ya da binaraba.com’un kontrolü dışındaki sebeplerden dolayı rezervasyon motoruna erişim geçici olarak ve bildirim yapılmaksızın durdurulabilir.
YÜKÜMLÜLÜK
binaraba.com ve sizin aranızda oluşabilecek herhangi bir ihtilaf durumunda bizim size olan yükümlülüğümüz, eğer varsa, sadece aracı rezerve ederken bize ödemiş olduğunuz tanıtım hizmet ücreti miktarı ile sinirli olacaktır.
binaraba.com işbu belge ile rezervasyon motoru aracılığıyla rezerve edilen herhangi bir aracın ya da bu rezervasyon motoru ile içindekilerin, yani bu rezervasyon motoru içindeki araç kiralamaları ile ilgili bilgiler ve bu rezervasyon motorunu destekleyen ve içeren teknoloji de dahil olmak üzere, ancak sadece bununla sınırlı olmayarak, kalitesi, bütünlüğü, performansı yada belirli bir amaç için uygunluğu ile ilgili butun garantileri (açıkça belirtilen yada ima edilen) yasalar cercevesinde tamamı kapsanacak sekilde dislar. binaraba.com herhangi bir zamanda rezervasyon motorunda değişiklikler yapma hakkini saklı tutar. Bu rezervasyon motoru içindeki bilgiler zaman zaman güncelleştirilir. Bu rezervasyon motorunu kullanarak, kiralama detaylari ile tatil ve seyahat detaylari ile ilgili bilgiler dahil olmak uzere, ancak bununla sınırlı kalmayarak, bu rezervasyon motorunda hatalar yada yazım yanlışları olduğunu kabul edersiniz.
Bu rezervasyon motoru üzerinden yaptığınız araç kiralama rezervasyonu binaraba.com ile degil arac kiralama tedarikcisi ile yapilmistir. binaraba.com ve rezervasyon motoru sadece arac kiralama tedarikcisi ile yapilacak olan rezervasyonu kolaylastirma gorevi gormektedir. binaraba.com, sizinle arac kiralama tedarickisi arasindaki sozlesmeye taraf değildir ve sizin araç kiralama tedarikçisi ile yaptığınız sözleşmenin kuralları ile sözleşme sonrasında kiralanan araçta çıkacak herhangi bir sorunla ya da siz ve kiralık araç tedarikçisi arasında çıkacak herhangi bir sorunla ilgili olarak dolaylı ya da direk herhangi bir tarafa binaraba.com’un sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur. Bu rezervasyon motoru ile yaptiginiz arac kiralama rezervasyou ile ilglili kiralik arac tedarikçisinin şart ve koşullarını kabul etmiş ve baglı olmuş bulunursunuz.
AKSI YASALAR TARAFINDAN BELIRTILMEDİĞİ SÜRECE NE binaraba.com NE DE ONUN YÖNETİCİLERİ, SAHİPLERİ, ÇALIŞANLARI, İŞTİRAKLERİ, SEYAHAT ORTAKLARI YA DA DIGER TEMSILCILERI HICBIR SEKILDE SIZIN BU REZERVASYON MOTORU TARAFINDAN SUNULAN HERHANGI BILGI, URUN, HIZMET VE/VEYA MATERYAL KULLANIMINIZDAN DOLAYI YADA BAGLI OLARAK ORTAYA CIKABILECEK BILGI, GELIR, KAR YA DA FIRSAT KAYBI, MULKUN ZARAR GORMESI YA DA HASAR GORMESI VE UCUNCU SAHISLARIN DAVALARI, YA DA HERHANGI BIR NEDENLE ORTAYA CIKABILECEK HERHANGI BIR DOLAYLI YA DA BAGLI OLARAKTAN ZARAR VE HASAR DAHIL OLMAK UZERE AMA BUNLARLA SINIRLI OLMAYARAK, binaraba.com BU TUR HASAR YA DA ZARAR KONUSUNDA BILGILENDIRLMIS OLSA DA YA DA BU TUR HASAR YA DA ZARARIN OLABILECEGI MAKUL GORULMUS OLSA DA, DOLAYLI YA DA DIREK HASAR VE ZARARDAN DOLAYI YUKUMLU DEGILDIR.
YASADISI YADA IZIN VERILMEMIS KULLANIM YAPILAMAZ.
Bu rezervasyon motorunu kullanabilmenizin bir şartı da, rezervasyon motorunu yasalara ya da bu Kullanim Kurallarina aykiri bir şekilde kullanmayacağınıza dair binaraba.com’a vermis oldugunuz taahhüttür.
YAŞ VE SORUMLULUK
Bu rezervasyon motorunu kullanarak, kullanım için gerekli yasal yaşta oldugunuzu ve bu rezervasyon motorunu kullanarak ortaya çıkabilecek herhangi bir yükümlülüğü karşı yasal mükellefiyetinizin oldugunu kabul etmektesiniz. Bu rezervasyon motorunu kullanarak, sizin ya da sizin giris bilgileriniz kullanılarak yapılacak kullanımdan dolayı doğabilecek, mali ya da daha başka sorunlardan sizin sorumlu oldugunuzu kabul edersiniz. binaraba.com giris bilgilerinizi guvenli bir şekilde saklamanızı tavsiye eder.
REZERVASYON KOŞULLARI
Lutfen asagida yazili olan ve bu rezervasyon motoru ile yapilmis rezervasyonlari/yer ayirtmalari ilgilendiren kurallari okuyunuz.
Sizin rezervasyonunuzda kullanılacak ödeme yöntemi yere ve/veya kullanılan kiralik araç tedarikçisine bağlıdır ve rezervasyonunuzu tamamlamadan önce peşin yapmanız gereken ödeme miktarı size bildirilecektir. Gerektiği takdirde kiralik araç tedarikçisine bakiyeyi ödemekle yükümlüsünüz. Sizin isteğiniz sonucu ortaya çıkan ek hizmetler/maliyetlerle ilgili odemeler ile kiralik arac tedarikçisinin uygulayacağı ek masraflarin tamamı her zaman sizin tarafınızdan ödenir. Bu web sayfasinda yeralan hizmetlerden yararlanmak icin kredi karti veya para cekme kartı veya PayPal kullanması zorunludur.
Lütfen dikkat, bazi kiralık arac tedarikçileri bankamatik kartı veya Paypal kabul etmeyebilir. Bu site üzerinden kredi karti, bankamatik karti yada Paypal kullanarak rezervasyon yaptığınızda, rezervasyon yapılışından sonra aracın kiralamasının baslangıcından 48 saat once yapılan rezervasyon iptalinde, muamele gormus para miktarinin (rezervasyon depozitosu) binaraba.com tarafindan tutulacagini ve geri iade edilmeyecegini kabul etmiş olursunuz. Eğer kiralama miktarının tamamı ödenmis ise binaraba.com 3 günlük kiralama ücreti ve hizmet ücretini tutar ve kiralama ücretini geri iade etmekle yukumlu bulunmaz ve sizde isbu belge ile binaraba.com’un toplam kiralama ucretini hicbir suretle iade etmekle yukumlu olmadigini kabul etmis olursunuz. Eger rezervasyonunuzla ilgili degisiklik yapmak isterseniz Rezerbasyonunuzun başlama tarihinden 48 saat öncesine kadar binaraba.com Rezervasyon Yönetimi bolumunde yapabilirsiniz. binaraba.com bu değişiklik isteğinin gerçekleşeceği garantisini vermez ancak degisikligin gerceklesmesi icin elinden geleni yapar.
Araç alındıktan sonra değişiklikler yapılamaz. Eger kiralama süresini erken bitirirseniz binaraba.com size ucret iadesi yapamaz. Kiralanan araci alinmasindan sonra kiralama suresini uzatmak isterseniz (binaraba.com kuponu disinda kalan bir tarihe) o zamanda gecerli yerel fiyatlar uzerinden arac kiralama acentasina direk odeme yapmaniz gerekir. Rezervasyon yaptiktan sonra, kiralik aracla ilgili gerekli fiziksel yada ruhsal sartlari kiralik arac tedarikcisine bildirmek sizin sorumlulugunuzdadir. Eger sartlari kiralik arac tedarikcisine bildirmezseniz, herhangi bir kaza durumunda sigorta ile ilgili sorunlar cikabilir. Kiralik aracinizi alirken geldiginiz ulkeden verilmis bir ehliyet, gecerli bir pasaport ve kiralayici(surucu) adina gecerli bir kredi karti gostermeniz gereklidir. Gerekli belgeleri gosterememeniz durumunda arac kiralama acentası size aracı vermeyebilir ve ödediğiniz miktarla ilgili herhangi bir iade yapılamaz. Eger aracı almada herhangi bir süre gecikmesi olacaksa bunu arac kiralama acentasina bildirmek müşterinin sorumluluğudur. Uçak iptali ya da gecikmelerinde binaraba.com odenen para iadesinden sorumlu tutulamaz.
Rezervasyon Onayı
Rezervasyonunuz onaylandığında, binaraba.com her rezervasyon için kiralık araç tedarikçisi adına rezervasyon onayı bildirir, ancak bu bildirimde ek hizmet miktarlari ya da kiralik arac tedarikcisi tarafında koyulan hizmet ücreti veya vergilerin detayını ya da araç alım noktasında sizin istemiş olabileceginiz ek hizmetlerle ilgili detayı bulundurmaz. binaraba.com yaptiginiz rezervasyonla ilgili detaylari iyi bir sekilde gozden gecirmenizi tavsiye eder, ornegin ulke, yer ve kiralama suresi gibi. Eger bu kontrol sonrasi yanlışlıklara rastlarsaniz binaraba.com web sayfasi uzerinden detaylarıyla birlikte bu yanlışlıktan haberdar etmelisiniz. binaraba.com rezervasyon onayı gelip kiralık araç tedarikcisi aracı size sunduktan sonra, kiralık araç tedarikçisinin şart ve koşullarini okumanızı ve bunlara uymanızı tavsiye eder. (bu sart ve kosullar rezervasyon motorunda vardir ancak zaman zaman kiralik arac tedarikcisi tarafindan degisitirilebilir). Rezervasyon onayında bulunan rezervasyon numaralari butun sorularda, iptallerde ve rezervasyon degisim isteklerinde kullanılmalıdır.
İptaller
İptaller bu rezervasyon motoru uzerinden yapılan rezervasyonun en az arac kiralama tarihinden kırksekiz (48) saat once yapılmalıdır. Eğer rezervasyon iptali yapmak istiyorsaniz geçerli tek yontem binaraba.com web sayfasi ile yapılandır. Eğer rezervasyonunuzu direk olarak kiralik araç acentası ile yaparsanız ek ücretler ortaya çıkabilir.
Müşterinin araç rezervasyonu sırasında araç ile ilgili de dahil satın almış olduğu, örnegin Mondial gibi üçüncü taraflardan alınan KAZA HASAR ISTISNA USTU GERI ODEME SIGORTASI gibi, urunlerin iptali müşterinin sorumluluğuna girer.
Kredi/bankamatik kartı ile yapılmış olan rezervasyonlarin iptalinde, rezervasyonu yapmis oldugunuz tarih ile iptal ya da degistirme tarihi arasinda doviz kuru farki nedeniyle olusabilecek maddi zararlardan binaraba.com sorumlu degildir.
Fiyatlandırma
Bir rezervasyon yapıldığında, binaraba.com o sırada rezervasyon motoru tarafindan verilen fiyatların her bakımdan doğruluğunu sağlamak icin gayret gösterir. Ancak rezervasyon yapıldığı sırada binaraba.com verilen fiyatta açık ve aşikar bir hatadan dolayı oluşan hatayı düzeltme hakkına sahiptir. binaraba.com, rezervasyon yapıldığı sırada verilen fiyatın yanlış olduğunu müşteriye olabilecek en kısa sürede bildirmek icin çaba gösterecektir. Rezervasyon sırasinda alınan fiyatta değisme oldugu takdirde musteri değismis fiyati ödeme ya da ödenen bütün paraların iadesi hakkına sahiptir. Müşterinin seçmiş olduğu doviz cinsinden fiyatlari gostermek icin binaraba.com tarafindan kullanilan doviz kurlari sik sik guncellestirilmektedir. Sizin kredi karti firmanizin kullanmis oldugu doviz kurlari degisik olabilir. Bu yüzden kullanilan doviz kurları nedeniyle binaraba.com’in vermis oldugu fiyat ile sizin kredi karti firmanizin vermis oldugu fiyat arasindaki farktan binaraba.com sorumlu değildir.
Sikayet Usulu
Şikayetler sadece yazili yolla kabul edilir ve binaraba.com Destek birimi aracılığıyla bitimden (kiralik aracin geri verilmesinden) en fazla 30 gun icinde gonderilmelidir. Bu süreden sonra gönderilen şikayetler degerlendirmeye alınmaz.
KREDI YADA BANKAMATIK KART ISLEMI SIRASINDA YUKUMLULUGUMUZ YOKTUR
binaraba.com bu rezervasyon motoru uzerinden yapilan kredi ya da bankmatik kart islemlerinin guvenli olmasını sağlamaya gayret eder. ANCAK, bu rezervasyon motoru uzerinden rezervasyon sırasında ya da sonrasında, işlem sırasında ya da kredi kartı detaylarınızı bu rezervasyon motoru üzerinde göstermeniz ile kullandığınız kredi ya da bankamatik kart ekstrelerinde sizin tarafinizdan onaylanmamış miktarların bulunması ile doğabilecek belirtilen kullanım, işlem yada göstermeden dolayı ne şekilde olursa olsun sizin başınıza gelebilecek herhangi bir zarar yada ziyandan,sahip olabileceğiniz kanuni haklariniz da dahil sorumlu tutulamaz. Bu rezervasyon motorunda güvenlik 128 SSL hizmeti sağlayan firma ile saglanmaktadır.
TELIF HAKKI, İLAN ve SINIRLI LISANS
Bu rezervasyon motorunda bulunan ve icerik, metin, grafikler, resimler, ticari isimler, yapi, fotograflar, düğmeler, çizimler, bilgisayar kodu, dahil ama bunlarla sinirli olmayarak, cesitli telif hakki, fikri mulkiyet hakki yasalari ve uluslararasi yasa ve anlasmalarla korunmaktadir ve sadece sizin sahsi kullaniminiz icin verilmistir. Eger binaraba.com’dan tersi mahiyetinde yazili bir onay almadiysaniz, rezervasyon motorunu ve icerigini sadece sahsi ve ticari olmayan amaclar icin kullanabilirisiniz. Yukarida yazili olanlarin hicbirini ne sahsi ne de ticari olarak degistirme, kopyalama, biriktirme, transfer etme, yeniden uretme yada sergi izniniz yoktur. Özellikle, bu rezervasyon motorunu kullanmaya basladiginizda:
Rezervasyon motorunu kullanarak spekulatif ya da yanlış rezervasyon yapmayacağınızı; Rezervasyon motorunu tedarikçi ya da tedarikçi fiyatlandirması arastırmasında kullanmayacağınız; binaraba.com ismi yada binaraba.com markasini binaraba.com’dan yazılı izin almaksızın ticari amaçla kullanmayacağınızı; ve bu rezervasyon motorundan (web sayfasindan) alınan içeriği ticari amaçla tekrar üretmeyeceğinizi kabul edersiniz.
TAZMINAT
Bu rezervasyon motoru olduğu şekilde kullanıcılara sunulmuştur ve binaraba.com hicbir sekilde (i) bu rezervasyon motoru ya da onu destekleyen ya da meydana gelmesini saglayan teknolojinin (sunucular vs) kusur ve arizadan yoksun oldugunu ya da (ii) bu rezervasyon motorunda bulunan bilgilerin virus bulasmasi ya da yikici ve kirletici ozellikli baska seylerden bagimsiz olduguna dair garanti vermez ve temsil yapmaz. binaraba.com virus bulasmasi ya da virusler, trojanlar, kurcalama, sahtekarlik ve hirsizlik, hata, teknik ariza, eksiklik, tehir, izin verilmemis erisim gibi ancak bunlarla sinirli olmayan ya da bu rezervasyon motorunun kabul edilebilir idari, iletisim ve butunlugunu bozacak zararli uygulamalarla meydan gelebilecek bulasma ve etkilere karsi hicbir sorumluluk kabul etmez.
FERAGAT
Bizim herhangi bir zamanda ya da zaman surecinde isbu Kullanim Kurallarinin bir ya da birden fazlasini tatbik etmememiz bunlardan ya da bunlara bağlı haklardan feragat anlamına gelmez.
BAŞLIKLAR
İşbu Kullanım Kurallarında kullanılan baslıklar sadece referans amaclıdır ve bu yuzden Kullanım Kurallarınının amac ve anlamını etkileyemez. binaraba.com ticari bir isimdir ve sahibi rehberim Bilişimdir ve isbu Kullanim Kurallarinda binaraba.com’a yapilan butun atiflar Rehberim Bilişim’e de yapilmis sayilir. Rezervasyon motoruna (web sayfasina) işbu Kullanım Kurallarinda yapilan atiflar ayni zamanda binaraba.com’in cagri merkezi araciligiyla yapilmis butun rezervasyonlarada yapilmis sayilir.
KULLANIM KURALLARININ DEGISTIRILMESI
binaraba.com isbu Kullanim Kurallari belgesini ve rezervasyon motoru icerigini herhangi bir sebeple daha onceden belirtmeden size, herhangi baska bir kullaniciya ya da ucuncu sahislara sorumluluk kabul etmesizin degistirme hakkini sakli tutar. Bu hak sizin, kullanici olarak, bu rezervasyon motorunu kullanarak yapmis oldugun satinalma yada yasal rezervasyon sonucu kabul ettiginiz Kullanim Kurallarini kabul etmenizi etkilemez. Kiralik arac tedarikcisi size ayirtilmis araci hazir hale getirdikten sonra (bu rezervasyon motorunda bulunan) kendine ait kural ve kosullari zaman zaman degistirebilir. Bu rezervasyon motorunda bulunan kiralik arac tedarikcisine ait kural ve kosullarin kiralik arac tedarikcisi tarafindan değiştirilmesinden binaraba.com sorumlu degildir ve hicbir yukumlulugu yoktur.
GENEL KURALLAR ve KOSULLAR
Kullanim Kurallari ve sizin bu rezervasyon motorunu kullanmaniz ya da erisiminiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarinca hukmedilmektedir. Sizin bu rezervasyon motorunu kullaniminiz sonucu yada iliskili olarak ortaya cikacak ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri munhasir yargı yetkisine sahiptir. Bu paragraf dahil sınır olmaksızın Kullanim Kurallarinin butun hukumlerini yururluge koymayan hicbir bolgede bu rezervasyon motoru kullanilamaz. Sizin bu rezervasyon motorunu kullaniminiz ya da Kullanim Kurallari sonucu siz ve binaraba.com arasinda hicbir iliski, ortaklik, istihdam yada acenta iliskisi olusmadigini kabul edersiniz. Bizim Kullanim Kurallarini yerine getirmemiz hali hazirdaki yasalar ve yasal surece tabidir bu yuzden bu anlasmadaki hicbir icerik binaraba.com’un sizin bu rezervasyon motorunu kullaniminizla ilgili ya da bu kullanim ile binaraba.com’a verilen yada onun tarafindan toplanan bilginin kanun hukmu yada devlet otoritesi istek ve gerekliliginin yerine getirilmesine engel olamaz ve bu sekildeki itaattan dolayi binaraba.com sorumlu tutulamaz.
binaraba.com kullanıcılarının site dışındaki davranışlarını izleyemese de, bu rezervasyon motoru aracılığıyla elde edilmiş bilgiler ile herhangi birilerine zarar vermek, kötü davranmak ya da rahatsız etmek ya da daha önceden izin verilmeksizin baska kullanıcılarla ya da kişilerle bağlantı kurarak reklam ya da satış yapmak bu Kullanım Kurallarının ihlali anlamına gelir.
GIZLILIK POLITIKASI
binaraba.com rezervasyon motorunda toplanan kisisel bilgilerin sorumlu bir sekilde kullaniminin onemini bilmekte ve takdir etmektedir. Bu sebeple, binaraba.com kisisel bilgilerle ilgili dikkatli davranir ve bu bilgilerin guvenli bir sekilde saklanmasi ve sadece yasal ticari amaclar icin kullanilmasi yonunde gerekli adimlar atar. Sizin tarfnizdan binaraba.com’a verilen herhangi bir bilgi, Bilgi Koruma Yasaları ve/veya zaman zaman değiştirilen ya da yenilenen yasalar cercevesinde ele alinir.
Sizin icin rezervasyon yapabilmemiz icin sizden bazi bilgiler almamiz gerekmektedir. Bu bilgiler isim, milliyet, cinsiyet (yada icinde bulundugunuz cinsiyet grubu), telefon numarasi ve elektronik posta adresidir. Ayni zamanda kiralik arac garantisi verebilmek icin kira miktari ve/veya depozito odemesi yapmaniz gerektiginde kredi karti veya bankamatik karti bilgilerinize ihtiyac duyariz. Rezervasyon motorunu kullanarak kiralik arac tedarikcisinden arac kiraladiginiz zaman, binaraba.com’in bu rezervasyon motoru araciligiyla arac kiralamayi kolaylastirmak ve bu bilgileri kiralik arac tedarikcisine vermek uzere bilgilerinizi tutmasina onay vermis olursunuz.
Kiralik arac tedarikcisinin sizin kim oldugunuzu ve kiralik arac hizmetini ne zaman kullanacaginizi bilebilmesi amaciyla kiralik aracinizi rezerve ettiginiz kiralik arac tedarikcisine bilgi gonderme zorunlulugumuz vardir. Size ait isim, milliyet, cinsiyet (yada bagli bulundugunuz cinsiyet grubu), telefon numarasi, elektronik posta adresi, kredi karti bilgileri ve tabii ki rezervasyonunuzla ilgili bilgileri gonderiririz. Kiralik arac tedarikcisi sizden onaylanmis bir rezervasyon alabilmek icin bu bilgilere ihtiyac duymaktadir.
Sunu bilmelisiniz ki, bu rezervasyon motorundan baska bir web sayfasina baglandiginizda, binaraba.com’in bu diger web sayfasi uzerinde hicbir kontrolu yoktur. Bu yuzden binaraba.com diger web sayfasini kontrol edenlerin bizim kadar sizin kisisel bilgilerinize saygi gosterecegini garanti edemez.
Elektronik posta adresiniz sadece size rezervasyonlarinizin onayini gondermek ya da sizinle direk olarak rezervasyonunuzla ilgili temas kurmak amaciyla ya da zaman zaman rezervasyon motorundaki yenilikleri bildirmek amaciyla kullanılacaktır. Telefon numaranızı sadece eğer rezervasyonunuz ile ilgili bir sorun cikarsa sizinle acilen temas kurmak icin kullaniriz. Sizinle ilgili elimizde bulunan bilgilerin kopyasini isteme (bu istek icin az bir masraf alabiliriz) ve bilgileriniz ile ilgili yanlışlıkların düzeltilmesini talep etme hakkına sahipsiniz.
Bazen kiralik arac tedarikcileri ya da diger acentalar gibi ucuncu sahislara musterilerimiz ile ilgili istatistikler gonderebiliriz. Bu istatistikler hicbir zaman kisisel bilgi icermez.
binaraba.com, yöneticileri, çalışanları, memur ve acentaları, iştirakleri ve diğer temsilciler ve onların ana ortakları ve bayileri hiçbir şekilde bu gizlililk politikası ve sizin onayınızla size ait özel bilgilerin kullanımı ya da dağıtımı ile ilgili ortaya çıkabilecek davalardan, acil durumlardan, taleplerden, dava sebebinden, zararlardan, hasarlardan, makul avukat masrafları ve mahkeme masrafları dahil olmak üzere ama bunlarla sınırlı kalmayarak, masraflardan sorumlu tutulamaz.
binaraba.com isbu Gizlilik ve Guvenlik beyanini herhangi bir zamanda degistirme hakkini mahfuz tutar, bu yuzden duzenli olarak gizlilik politikasini degisiklikler icin kontrol ediniz. Herhangi bir sorunuz var ise lutfen web sayfamız aracılığıyla gönderiniz.
Adınız Soyadınız :
Email adresiniz :
Telefon numaranız :
Firma adı :
Çalıştığınız şehir (Birden fazlaysa virgülle ayırınız) :
Kaç çeşit aracınız var?:
Eklemek istedikleriniz :Binaraba.com araç kiralama portalında, araç kiralama şirketinizi ve araçlarınızı yayınlayabilirsiniz. Ücretsizdir.   Bu bağlantıya tıklayın.

Casa  • Nasıl çalışır  • Hakkımızda  • İletişim  • Kullanım Koşulları  • Gizlilik ve Güvenlik

  Binaraba, Online Araç Kiralama ©